2. Bayi toplantımızı gerçekleştirdik.

2. Bayi toplantımızı;  6-9 Şubat tarihlerinde, Nevşehir’de, DoubleTree by Hilton Hotel Avanos-Cappadocia’da gerçekleştirdik.

2. bayi toplantımız; İMSAD Başkanı Sn. Ferdi ERDOĞAN, İZODER Başkan Yardımcısı Sn. Ertuğrul ŞEN ve İZODER Genel Sekreteri Sn. Timur DİZ’in konuşmaları ile başladı. Konuşmacılara yönetim kurulu başkanımız Sn. Mustafa BOSTANCI tarafından yapılan teşekkür plaketi takdimi ardından genel koordinatörümüz Sn. Muhsin PALA’nın sunumu ile bayi toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantımızın ardından tüm katılımcılarımız ile birlikte Nevşehir’den Kayseri’ye hareket ederek Kayseri İncesu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikamıza ziyaret gerçekleştirdik. Fabrika müdürümüz Sn. Meryem ŞEKER’in bilgilendirmeleri eşliğinde tüm bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz fabrika gezimizin sonunda tüm bayilerimiz ve katılımcılarımızla aile fotoğrafları çekinerek günü tamamladık.

Toplantımızın diğer gününde gerçekleştirdiğimiz Kapadokya turu ile, bölgenin turistik yerlerini, panorama alanlarını, seramik fabrikalarını ve diğer önemli bölgelerini rehberler eşliğinde gezdik. Günü; tüm bayilerimiz ve katılımcılarımız ile birlikte, Türk Gecesi konseptli gösteriler eşliğinde akşam yemeği ve eğlencesi ile tamamladık.2. bayi toplantımıza katılan tüm katılımcılarımıza ve bayilerimize teşekkür eder; sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı seneler dileriz.

Diğer Haberler

Menü
Canlı Destek
Canlı Destek
Merhabalar,
Nasıl Yardımcı olabilirim.
https://www.terrawool.com/2-bayi-toplantimizi-gerceklestirdik